Orijinal aksesuarlar

AMG roof box

black / comet grey magno
1.549,00
Ürün Numarası A0008400900
Aracınıza uygun mu?

Seçtiğiniz ürünün aracınıza uygunluğunu kontrol edin

Aracınızın tipi, paketi ve model yılı sebebiyle ilgilendiğiniz ürünün aracınıza uygun olmama ihtimali mevcuttur. Bu sebeple aşağıdaki uygulamayı kullanıp, ürünün uygunluğunu kontrol edebilirsiniz
Otomatik Kontrol
Lütfen ruhsatınızda bulunan araç şase numarasını giriniz.
Kontrol edin

Ürünün uygunluk kontrolü için, ek olarak yetkili servisinizle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

The vehicle identification number can be found in your vehicle documents.
Manual Kontrol

Orijinal aksesuarların uyumluluğu bazı durumlarda oldukça karmaşıktır ve manuel kontrol yapılarak ayrıntılı olarak görüntülenemez. Gösterilen aksesuarın uyumluluğu ile ilgili ayrıntılı bilgiler için lütfen bir Mercedes-Benz bayisine başvurun veya araç tanımlama numarası girilerek yapılan otomatik uyumluluk kontrolünü kullanın.

Başka bir model seçin
The innovative, aerodynamically developed design of the Mercedes-AMG roof box combines sportiness and exclusivity. The two-tone finish and the fin in the cover create an interesting interplay of light and shadow and emphasise the expressiveness of the AMG design. Attain optimum results in terms of aerodynamics, driving characteristics and background noise with the design of the Mercedes-AMG roof box in two diffuser models. A simple assembly is made possible by a rapid clamping system. Capacity approx. 410 litres. Maximum load capacity 70 kg. Please, however, bear in mind your vehicle's permissible roof load.
The roof box approved for all Mercedes-Benz basic carrier bars and roof racks.

Öne çıkan ürünler

Ürünlerin fiyatları tavsiye edilen satış fiyatıdır ve KDV dahil değildir. İşçilik, boyama gibi durumlarda ekstra ücretler ortaya çıkabilmektedir.